ERSET PLATFORM

Erset Platform, 1986 yılında üretim hayatına azim ve aşkla başlayan Set Makine’nin tescilli markasıdır. İlerleyen yıllarda giderek büyüyen ve kendini geliştiren Set Makine, şirketleşme sürecine girmiş ve adını Set Platform Makine İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir. Üretim hayatının ilk yıllarında, ülkemizin ihtiyaç duyduğu birçok sektöre ait makine ve yedek parça imalatı yapan Set Makine, daha sonra hızla gelişen ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak ve dışa bağımlılığı azaltmak amacıyla inşaat sektöründe kullanılan vinç, asansör, kaldırma ekipmanları ve hareketli iskele sistemleri alanına yoğunlaşarak, bu konuda sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri üretmeye kendini adamıştır.

Sürekli gelişim ve değişim ilkesiyle hareket eden Erset Platform, sınırları zorlamayı ve yeni sınırlar belirlemeyi kendine ilke edinen bir yapıya sahiptir. Bu kapsamda üretmiş olduğu sistemleri “daha güvenli, daha kullanışlı, daha iyi, daha farklı, daha konforlu nasıl yapabiliriz?” gibi sorulara sürekli cevap arayarak, sadece ülkemizin değil tüm dünyanın beğenisini kazanan ürünler üretmeyi başarmıştır.

Pazarlama ve satış ağını tüm dünyaya yaymayı hedefleyen Erset Platform, yurtiçinde ve yurtdışında satış ağlarına sahiptir. Dünyanın her tarafına ulaşmak hedefiyle yola çıkan Erset Platform, bugüne kadar Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan,Türkmenistan, Tacikistan, Gürcistan, Rusya, Irak, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Romanya, Kosova, İran ve Angola ülkelerine ulaşmış durumdadır. Erset Platform, uzak bir Sahra altı ülkesi olan Angola’ya bir seferde yapılan en büyük ihracatı gerçekleştirmiş olmanın da ayrıca gururunu yaşamaktadır. Bu başarıyı, ülkemizin gelişimi açısından diğer ülkelere de yaymak en büyük gayemizdir.

Bu vesileyle, azim ve aşkla başladığımız bu yola, sizinle birlikte devam etmek bizim için büyük bir mutluluk kaynağı olacaktır.

Saygı ve Sevgilerimle…